درباره سایت آقای الفبا۱۳۹۸-۲-۱۴ ۰۰:۱۱:۳۵ +۰۰:۰۰

درباره آقای الفبا

روابط عمیق کاری مدت انقضا ندارد

ماموریت ما

  • کمک به کسب‌وکارهایی است که در حوزه رهبری و مدیریت یا حوزه فناوری اطلاعات سازمانشان دچار آسیب شده‌اند و می‌خواهند در دو حوزه یاد شده با وضوح و اشتیاق بیشتری به روند تجارت خود ادامه دهند.
  • کمک به افرادی است که می‌خواهند با استفاده از یک مربی (کوچ) در حوزه تخصص خود به اهدافشان دست پیدا کنند.
  • آموزش افرادی است که علاقمندند موفقیت را در زندگی خود تجربه نمایند
تماس با ما
0
پروزه های انجام شده IT
0
کوچینگ فردی
0
افراد مشاوره گرفته

ارزش های ما

بزرگ فکر کن. بزرگ‌تر عمل کن.

محمدعلی عاشوری

بنیانگذار و صاحب امتیاز

مهندس شبکه های کامپیوتری مبتنی بر سیسکو هستم و مدارک علمی CCNA 2008 و CCNP Routing -Switching 2009 را کسب نمودم. از سوابق حرفه‌ای که کسب نمودم می توانم به دیتاسنتر نفت جایگاه کشوری کارت سوخت و شرکت هنکل پاکوش و … اشاره کنم و طی سالیان طولانی حضورم در شرکت‌های مختلف، خلائی در حوزه مدیریت تمامی سازمان‌ها را به چشم دیدم، خلائی بزرگ که اسم آن را خلأ رهبری در کسب‌وکار می‌گذارم. مطالعه و تحقیق در رهبری کسب‌وکارها را در سال ۱۳۹۲ شروع نمودم و در سال ۱۳۹۷ سبک رهبری خاکستری را ابداع نمودم، که پانزدهمین سبک رهبری جهان است.
اکنون کنار مشاوره IT کسب و کارها به مشاور و مربی توسعه رهبری فردی و سازمانی نیز مشغول هستم که محوریت اصلی آن، آموزش رهبری و کار تیمی، استراتژی و بهبود آینده سازمانی است. کتاب جادوی رهبری خاکستری را در سال ۱۳۹۸ نوشتم که اکنون در وزرات ارشاد اسلامی مراحل اداری مجوزهایش را طی می نماید.
آقای الفبا را تاسیس نمودم و به دیگران کمک می کنم که شناخت بهتری از خودشان را تجربه نمایند.

آخرین مقالات ما

با هم دنیای بهتری را خلق می‌کنیم

اولین اشتباهی که کارآفرینان در شرکت یا سازمان خود مرتکب می شوند

بسیاری از کارآفرینان، کارمندانی هستند که برای نوآوری به‌طور مداوم تلاش می‌کنند. این افراد ته انگیزه هستند. آن‌ها هرروز صبح از خواب بیدار می‌شوند و برای شنا کردن در برابر مد شنا می‌کنند. این کمی [...]

دیدن همه مقالات

تصمیم بگیر از امروز زندگیت را متحول ‌تر کنی

اگر نیازمند موفقیت در هر کاری هستید، ابتدا باید بتوانید بر عقل خود استوار شوید و سپس با اتکا به عقل و رهبری که در این سایت به شما آموزش می‌دهیم، رهبری عقلتان را به دست بگیرید. فراموش نکنید اگر نتوانید در زندگی‌تان باعقل خود تصمیمی را اتخاذ نمایید، نقطه مقابل آن جهل اتفاق خواهد افتاد.

VOLUNTEER
DONATE NOW