درباره سایت آقای الفبا2019-05-04T00:11:35+03:30

درباره آقای الفبا

روابط عمیق کاری مدت انقضا ندارد

ماموریت ما

  • کمک به کسب‌وکارهایی است که در حوزه رهبری و مدیریت یا حوزه فناوری اطلاعات سازمانشان دچار آسیب شده‌اند و می‌خواهند در دو حوزه یاد شده با وضوح و اشتیاق بیشتری به روند تجارت خود ادامه دهند.
  • کمک به افرادی است که می‌خواهند با استفاده از یک مربی (کوچ) در حوزه تخصص خود به اهدافشان دست پیدا کنند.
  • آموزش افرادی است که علاقمندند موفقیت را در زندگی خود تجربه نمایند
تماس با ما
0
پروزه های انجام شده IT
0
کوچینگ فردی
0
افراد مشاوره گرفته

ارزش های ما

بزرگ فکر کن. بزرگ‌تر عمل کن.

محمدعلی عاشوری

بنیانگذار و صاحب امتیاز

مهندس شبکه های کامپیوتری مبتنی بر سیسکو هستم و مدارک علمی CCNA 2008 و CCNP Routing -Switching 2009 را کسب نمودم. از سوابق حرفه‌ای که کسب نمودم می توانم به دیتاسنتر نفت جایگاه کشوری کارت سوخت و شرکت هنکل پاکوش و … اشاره کنم و طی سالیان طولانی حضورم در شرکت‌های مختلف، خلائی در حوزه مدیریت تمامی سازمان‌ها را به چشم دیدم، خلائی بزرگ که اسم آن را خلأ رهبری در کسب‌وکار می‌گذارم. مطالعه و تحقیق در رهبری کسب‌وکارها را در سال 1392 شروع نمودم و در سال 1397 سبک رهبری خاکستری را ابداع نمودم، که پانزدهمین سبک رهبری جهان است.
اکنون کنار مشاوره IT کسب و کارها به مشاور و مربی توسعه رهبری فردی و سازمانی نیز مشغول هستم که محوریت اصلی آن، آموزش رهبری و کار تیمی، استراتژی و بهبود آینده سازمانی است. کتاب جادوی رهبری خاکستری را در سال 1398 نوشتم که اکنون در وزرات ارشاد اسلامی مراحل اداری مجوزهایش را طی می نماید.
آقای الفبا را تاسیس نمودم و به دیگران کمک می کنم که شناخت بهتری از خودشان را تجربه نمایند.

آخرین مقالات ما

با هم دنیای بهتری را خلق می‌کنیم

مطلب تستی عضویت الماسی

عضویت الماسی یک ماهه لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در […]

برای دسترسی به این محتوا باید محصول زیر را تهیه کنید:

عضویت الماسی یک ماهه

دیدن همه مقالات

تصمیم بگیر از امروز زندگیت را متحول ‌تر کنی

اگر نیازمند موفقیت در هر کاری هستید، ابتدا باید بتوانید بر عقل خود استوار شوید و سپس با اتکا به عقل و رهبری که در این سایت به شما آموزش می‌دهیم، رهبری عقلتان را به دست بگیرید. فراموش نکنید اگر نتوانید در زندگی‌تان باعقل خود تصمیمی را اتخاذ نمایید، نقطه مقابل آن جهل اتفاق خواهد افتاد.

VOLUNTEER
DONATE NOW