Wondershare Video Converter بهترین نرم افزار ویدیو کانورتر باکیفیت عالی است که شمارا قادر می‌سازد به تبدیل انواع فرمت‌های ویدیویی بپردازید. فیلم‌های تبدیل‌شده توسط مبدل ویدیو Wondershare نشان می‌دهد که کیفیت تبدیل در این نرم‌افزار بسیار بالاست و از پرش تصویر و تار شدن ویدیو در هنگام تبدیل و جا ماندن صدا در فیلم تبدیل‌شده خبری نیست و شما با اعتماد به این نرم‌افزار به‌راحتی می‌توانید به تبدیل انواع فرمت‌های ویدئویی اقدام نمایید.

در Wondershare Video Converter هر ابزار مبدلی که شما به دنبالش هستید وجود دارد و شما می‌توانید از آن برای تبدیل فرمت‌های فایل و بهینه‌سازی برای پخش بیش از ۱۵۰ دستگاه با فرمت‌های مختلف ویدئویی استفاده کنید.

در این مبدل ویدئویی شما می‌توانید به‌صورت دسته‌ای ویدیوهای خود را در آن وارد و به‌صورت یکجا به تبدیل انواع فرمت‌های ویدئویی بپردازید.

علاوه بر این، در نرم‌افزار فوق تعداد زیادی از ابزارهای ویرایش ویدیویی پایه مانند برش و اضافه نمودن افکت‌های ویدیویی وجود دارد و شمارا از استفاده نرم‌افزارهای حرفه‌ای برای ویرایش‌های عادی معاف می‌سازد.

ابزارهای دیگری مثل قابلیت رایت بر روی انواع CD و DVD در این نرم‌افزار وجود دارد. قابلیت خروجی با وضوح فوق‌العاده باکیفیت ۴K را بدون هیچ مشکلی می‌توانید در این نرم‌افزار را تجربه نمایید.

از دیگر قابلیت‌های این نرم‌افزار می‌توان به اشتراک‌گذاری ویدیو در انواع سایت‌های پخش ویدیو مثل یوتیوب و … اشاره داشت. حتی کار اشتراک گذاری به‌طور خودکار انجام شده و تمام تنظیمات سایت‌های پیش‌فرض را در هنگام اشتراک‌گذاری رعایت می‌نماید. همچنین از GPU برای ایجاد بهترین استفاده از تمام منابع سیستم به‌طور هم‌زمان استفاده می‌کند و دغدغه هنگ سیستم را در هنگام کار با این نرم‌افزار را نخواهید داشت.

توجه داشته باشید که هدف آقای الفبا معرفی بهترین نرم افزارها در حوزه فناوری اطلاعات می‌باشد و برای تهیه نرم افزار می توانید از سایت های مشابه اقدام فرمایید.